ZARF 45130-L-TV-A INA tűgörgős axiális hengergörgős csapágy
  1. Tűgörgős axiális hengergörgős csapágyak
  1. Egyéb gyártmányú csapágyak
  2. Tűgörgős csapágyak, tartozékok
  3. Tűgörgős axiális hengergörgős csapágyak
Cikkszám:
Gyártó link:
INA
Cikkszámunk:
ZARF45130 -L-TV-A (INA)
Gyártói raktárkészlet (db) :
1
Várható beszerzési idő (munkanap) :
4-10
További adatok
db
Csomagajánlatok
Részletek
Anyag: standard csapágyacél
Belső átmérő: 45 mm
EAN: 4012802369618
Futáspontosság: P0/PN pontossági osztály (ABEC 1)
Hatásirány: két oldalon ható
Hőmérsékleti tartomány: -20 °C-tól +120 °C-ig
Kenés: zsír- vagy olajkenésre
Kivitel: széles tengelyalátéttel
Kosár: polyamid kosár
Külső átmérő: 130 mm
Szélesség: 17,5 mm